Ohlédnutí za březnovou výpravou

O víkendu 8.–9. března jsme se vydali na pomoc Heráklovi v plnění jeho 12 úkolů. Prakem jsme přemohli nemejského lva, pomocí luku zase chytili kerynejskou laň se zlatými parohy. Poprali jsme se s krétským býkem a připravili o všech devět hlav lernskou hydru. Vyzkoušeli jsme si také nahánění lidožravých koní a dobytku obra Géryona, poté nás čekalo zahnání stymfálských ptáků pomocí našich hudebních schopností. Namísto Atlase jsme museli podržet nebesa a projít s nimi překážkou dráhou, abychom získali tři zlatá jablka. Naším posledním úkolem bylo přivést Kerbera z podsvětí. Společně s Charónem jsme k němu museli najít cestu, a po cestě jsme navíc sbírali hvězdy do Heráklova souhvězdí.
Kromě toho také proběhla řada seznamovacích a teambuildingových her, kde se členové mohli seznámit a lépe poznat napříč družinami. Výpravu jsme si užili a těšíme se na další podobné zážitky!